Προπονητές Αστέρα

 

OI ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΩΝ  

ΑΠΟ 1998 – 1999 ΕΩΣ 2017 – 2018

1998-1999            ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
1999 – 2000 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΑΠΟ 15-9-1999 ΕΩΣ 10-1-2000
ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟ 12-1-2000 ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
2000-2001            ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2001-2002            ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
2002-2003             ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2003-2004             ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2004-2005              ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2005-2006              ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΟΣ
2006-2007             ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2007-2008            ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΠΟ 18-8-2007 ΕΩΣ 1-12-2008
ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΑΠΟ 3-12-2007 ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
2008-2009           ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2009-2010 ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΑΠΟ 6-8-2009 ΕΩΣ 25-10-2009       
ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΠΟ 15-11-2009 ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
2010-2011 ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟ 17-8-2010 ΕΩΣ 20-11-2010
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟ  22-11-2010 ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
2011-2012            ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2012-2013            ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2013-2014             ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2014 – 2015           ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2015 – 2016           ΜΑΝΤΕΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2016 – 2017            ΞΗΡΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2017 – 2019          NTZIBANΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ